Kontakt oss // Contact us

___________________________________________________________

Peter Meanwell, kunstnerisk leder // peter@borealisfestival.no // +44 7813 026709
Ivar Chelsom Vogt, daglig leder // ivar@borealisfestival.no // 93 41 27 07
Irem Müftüoglu, publikumsmedarbeider // irem@borealisfestival.no // 41 64 91 81

ADRESSE
Borealis festival
USF Verftet
Georgernes Verft 12
5011 Bergen
Norge

Lillian- og Monica Santos Herberg, pressekontakt // presse@borealisfestival.no
Ingebjørg Aarhus Braseth, frivilligkoordinator // frivillig@borealisfestival.no // 98 49 48 66
Håvard Pedersen & Brynjar Vik, teknisk ansvarlige // havard@borealisfestival.no // brynjar@borealisfestival.no

Torunn Forland, praktikant // torunn@borealisfestival.no
Will Handysides, praktikant // will@borealisfestival.no
Christine Weber, praktikant // tine@borealisfestival.no
Mimi H. Kleiberg, praktikant // mimi@borealisfestival.no
Karoline Finnema, praktikant // karoline@borealisfestival.no
Soline Asselin, praktikant // soline@borealisfestival.no

For å se og lese mer om våre praktikanter trykk HER

Audun S. Jonassen, redaktør
Vera Gomes, designer
Rob Young, kurator for filmprogrammet

post@borealisfestival.no

                                                                                                                                                                                      

Peter Meanwell, Artistic Director // peter@borealisfestival.no // +44 7813 026709
Ivar Chelsom Vogt, General Manager // ivar@borealisfestival.no // 93 41 27 07
Irem Müftüoglu, Audience Liaison // irem@borealisfestival.no // 41 64 91 81

ADDRESS
Borealis festival
USF Verftet
Georgernes Verft 12
5011 Bergen
Norway

Lillian and Monica Santos Herberg, Press Liaison // presse@borealisfestival.no
Ingebjørg A. Braseth, Volunteer Coordinator // frivillig@borealisfestival.no // 98 49 48 66
Håvard Pedersen & Brynjar Vik, technical managers // havard@borealisfestival.no // brynjar@borealisfestival.no

Torunn Forland, intern // torunn@borealisfestival.no
Will Handysides, intern // will@borealisfestival.no
Christine Weber, intern // tine@borealisfestival.no
Mimi H. Kleiberg, intern // mimi@borealisfestival.no
Karoline Finnema, intern // karoline@borealisfestival.no
Soline Asselin, intern // soline@borealisfestival.no

To see and read more about our interns click HERE

Audun S. Jonassen , Editor
Vera Gomes, Designer
Rob Young, curator for the film program

post@borealisfestival.no