Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no / +47 959 05 376

FESTIVALSTAB

Admir Korjenic, produsent
admir@borealisfestival.no /  +47 455 17 319

Irem Müftüoglu, presse & delegater
irem@borealisfestival.no /  +47 416 49 181

Gabriela Passos, festivalassistent & billetter
gaby@borealisfestival.no / +47 980 82 852

Monica Santos Herberg, logistikk & transport
monica@borealisfestival.no / +47 901 58 384

Lillian Santos Herberg, frivilligansvarlig
frivillig@borealisfestival.no / +47 465 47 326

Eva Pfitzenmaier, programredaktør
eva@borealisfestival.no / +47 411 79 980

Karoline Finnema, dokumentasjon
karoline@borealisfestival.no /  +47 930 47 983

Henrik Beck, fotograf

Magnus Håland Sunde, fotograf

Claudia Cox, festivalassistent
claudia@borealisfestival.no / +47 457 85 081

PRAKTIKANTER

Essia Hidoussi
essia@borealisfestival.no / +47 456 87 939

Valtteri Repo
valtteri@borealisfestival.no / +358 400 293504

Ania Popowska
ania@borealisfestival.no / +47 936 62 339

Frida Andreassen Lereng
frida@borealisfestival.no / +47 979 00 802

Lisa Colette Bysheim
lisa@borealisfestival.no / +47 401 66 053

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser

ADRESSE
Borealis
HKS – Hordaland Kunstsenter
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge
post@borealisfestival.no