ADRESSE
Borealis
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge
post@borealisfestival.no

 

Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 959 05 376

Gabriela Passos, festivalassistent
gaby@borealisfestival.no | +47 980 82 852

Essia Hidoussi, aspirant
essia@borealisfestival.no | +47 456 87 939

 

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser

FESTIVALSTAB 2017

Kjetil B. Aabø, produsent
kjetil@borealisfestival.no |  +47 932 05 666

Irem Müftüoglu, kommunikasjonansvarlig
irem@borealisfestival.no |  +47 416 49 181

Mari Rossavik, frivilligkoordinator
frivillig@borealisfestival.no | +47 936 07 194

Sam Patricia Melo, praktikant
sam@borealisfestival.no | +47 482 95 378

Astrid Martinsen Birkeland, praktikant
astrid@borealisfestival.no | +47 993 78 683

Åsa Osmundsen Opedal, praktikant
asa@borealisfestival.no | +47 470 36 065

Sam Gooderham, praktikant
samgo@borealisfestival.no | +44 7557 131 946

Frida Andreassen Lereng, logistikk & transport
frida@borealisfestival.no | +47 979 00 802

Lisa Colette Bysheim, logistikk & transport
lisa@borealisfestival.no | +47 401 66 053

Ania Popowska, prosjektansvarlig

Jiska Huizing, prosjektansvarlig

Laurie Lax, prosjektansvarlig

Lillian Santos Herberg, prosjektansvarlig

Monica Santos Herberg, prosjektansvarlig

Ben Speck, dokumentasjon

Magnus Haaland Sunde, festivalfotograf

Xin Li, festivalfotograf

TASC Ablett & Brafield, festivalkjøkken