ADRESSE
Borealis
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge
post@borealisfestival.no

 

Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 959 05 376

Gabriela Passos, festivalassistent
gaby@borealisfestival.no | +47 980 82 852

Kjetil B. Aabø, produsent
kjetil@borealisfestival.no | +47 932 05 666

Irem Müftüoglu, kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 416 49 181

Essia Hidoussi, aspirant
essia@borealisfestival.no | +47 456 87 939

Kaja Eek-Larsen, frivilligkoordinator
frivillig@borealisfestival.no | +47 901 49 580

Aslak Bjørge Hermstad, logistikk og transport
logistikk@borealisfestival.no | + 47 971 22 883

Frida Andreassen Lereng, logistikk og transport
logistikk@borealisfestival.no | +47 979 00 802

Ania Popowska, prosjektansvarlig
ania@borealisfestival.no | +47 93 66 23 39

Astrid Martinsen Birkeland, prosjektansvarlig
astrid@borealisfestival.no | +47 993 78 683

Jiska Huizing, prosjektansvarlig
jiska@borealisfestival.no | +47 99 35 58 35

Lillian Santos Herberg, prosjektansvarlig
lillian@borealisfestival.no | +47 46 54 73 26

Monica Santos Herberg, prosjektansvarlig
monica@borealisfestival.no | +47 90 15 83 84

Åsa Osmundsen Opedal, prosjektansvarlig
asa@borealisfestival.no | +47 470 36 065

Jannike Svensvik, praktikant
jannike@borealisfestival.no | +47 482 16 087

Linn Schnell, praktikant
linn@borealisfestival.no | +47 986 41 837

Nikolaj Stavnstrup Rasmussen, praktikant
nikolaj@borealisfestival.no | +45 411 27 392

Runar Dalhus Gåsterud, praktikant
runar@borealisfestival.no | +47 991 24 526

TASC Ablett & Brafield, festivalkjøkken
Stacy Brafield +47 95 17 59 86
Amber Ablett +47 40 39 27 88

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser