ADRESSE
Borealis
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge
post@borealisfestival.no

 

Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 959 05 376

Kjetil B. Aabø, produsent

kjetil@borealisfestival.no | +47 932 05 666

Irem Müftüoglu, kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 416 49 181 

Gabriela Passos, festivalassistent
gaby@borealisfestival.no | +47 980 82 852

Kaja Eek-Larsen, frivilligkoordinator
frivillig@borealisfestival.no | +47 901 49 580

Frida Andreassen Lereng, logistikk og transport
logistikk@borealisfestival.no | +47 979 00 802

Aslak Bjørge Hermstad, logistikk og transport
logistikk@borealisfestival.no | + 47 971 22 883

Essia Hidoussi, aspirant
essia@borealisfestival.no | +47 456 87 939

Jannike Svensvik, praktikant
jannike@borealisfestiva.no | +47 482 16 087

Linn Schnell, praktikant
linn@borealisfestival.no | +47 986 41 837

Nikolaj Stavnstrup Rasmussen, praktikant
nikolaj@borealisfestiva.no | +45 411 27 392

Runar Dalhus Gåsterud, praktikant
runar@borealisfestival.no | +47 991 24 526

 

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser