ADRESSE
Borealis
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge
post@borealisfestival.no

 

Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 959 05 376

Mia Julie Wiland, produsent
miajulie@borealisfestival.no | +47 482 45 281

Irem Müftüoglu, kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 416 49 181

Essia Hidoussi, frivilligkoordinator
frivillig@borealisfestival.no | +47 456 87 939

Frida Andreassen Lereng, logistikk & transport
logistikk@borealisfestival.no | +47 467 79 331

Aslak Bjørge Hermstad, logistikk & transport
aslak@borealisfestival.no | +47 467 79 331

Gabriela Passos, billetter
gaby@borealisfestival.no | +47 980 82 852

Roberta Farè, billetter
billett@borealisfestival.no | +47 412 52 984

Laurie Lax, prosjektansvarlig
laurie@borealisfestival.no | +47 923 10 910

Maria Garberg, prosjektansvarlig
maria@borealisfestival.no | +47 936 12 701

Hanne Sætre Thunestvedt, prosjektansvarlig
hanne@borealisfestival.no | +47 414 26 638

Monica Santos Herberg, prosjektansvarlig
monica@borealisfestival.no | +47 901 58 384

Lillian Santos Herberg, prosjektansvarlig
lillian@borealisfestival.no | +47 465 47 326

Ania Popowska, prosjektansvarlig
ania@borealisfestival.no | +47 936 62 339

Magdalena Kuna, praktikant
magdalena@borealisfestival.no | +47 486 35 977

Sofia Margareta Paulusma, praktikant
sofia@borealisfestival.no |+47 403 17 716

Sophia Obermeyer, praktikant
sophia@borealisfestival.no | +49 179 4762 9257

Vilde Tuv, praktikant
vilde@borealisfestival.no | +47 930 87 722

Jennifer Ribière, praktikant
jennifer@borealisfestival.no | +47 413 73 255

 

 

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser. Send forslag til ideer@borealisfestival.no