ADRESSE
Borealis
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge
post@borealisfestival.no

 

Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 959 05 376

Mia Julie Wiland, produsent
miajulie@borealisfestival.no | +47 482 45 281

Irem Müftüoglu, kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 416 49 181

Gabriela Passos, festivalassistent
gaby@borealisfestival.no | +47 980 82 852

Essia Hidoussi, frivilligkoordinator
frivillig@borealisfestival.no | +47 456 87 939

Magdalena Kuna, praktikant
magdalena@borealisfestival.no | +47 486 35 977

Sofia Margareta Paulusma, praktikant
sofia@borealisfestival.no |+47 403 17 176

Sophia Obermeyer, praktikant
sophia@borealisfestival.no | +49 179 4762 9257

Vilde Tuv, praktikant
vilde@borealisfestival.no | +47 930 87 722

 

 

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser