Kontakt

ADRESSE
Borealis – en festival for eksperimentell musikk
Strandgaten 207
5004 Bergen
Norge

post@borealisfestival.no

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser. Send forslag til ideer@borealisfestival.no

Tine Rude (hun), daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 95 90 53 76

Peter Meanwell (han), kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Abigael Asgedom (hun), administrasjonsassistent & prosjektansvarlig
abigael@borealisfestival.no  | +47 41 06 54 21

Irem Müftüoglu (hun), kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 41 64 91 81

Mia Julie Wiland (hun), produksjonsansvarlig
miajulie@borealisfestival.no | +47 48 24 52 81

Andrea Lopez Robles (hun), produsent
andrea@borealisfestival.no | +47 48 50 21 59

Runa Halleraker (de), kommunikasjonsmedarbeider
runa@borealisfestival.no | +47 93 45 70 02

Émilie Fanor-Fontaine (hun), frivilligansvarlig
emilie@borealisfestival.no | +47 91 66 27 02