Kontakt

ADRESSE
Borealis – en festival for eksperimentell musikk
Strandgaten 207
5004 Bergen
Norge

post@borealisfestival.no

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser. Send forslag til ideer@borealisfestival.no

Rachel Louis (hun), daglig leder
rachel@borealisfestival.no | +47 48 08 84 90

Peter Meanwell (han), kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Abigael Asgedom (hun), administrasjonsassistent & prosjektansvarlig
abigael@borealisfestival.no  | +47 41 06 54 21

Irem Müftüoglu (hun), kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 41 64 91 81

Runa Halleraker (de), kommunikasjonsmedarbeider
runa@borealisfestival.no | +47 93 45 70 02

Aiste Žumbakyte (hun), produsent
aiste@borealisfestival.no | +47 45 03 91 32

Malin Vangsnes (hun), produsent
malin@borealisfestival.no | +47 97 19 51 93