Kontakt

ADRESSE
Borealis
Klosteret 17
5005 Bergen
Norge

post@borealisfestival.no

Peter Meanwell, kunstnerisk leder
peter@borealisfestival.no

Tine Rude, daglig leder
tine@borealisfestival.no | +47 959 05 376

Mia Julie Wiland, produsent
miajulie@borealisfestival.no | +47 482 45 281

Irem Müftüoglu, kommunikasjonsansvarlig
irem@borealisfestival.no | +47 416 49 181

Magdalena Kuna, festivalassistent
magdalena@borealisfestival.no | +47 486 35 977

Joakim Evensen, transport- og logistikkoordinator
logistikk@borealisfestival.no | +47 922 40 100

Martine Lødding, frivilligkoordinator
frivillig@borealisfestival.no | +47 954 57 993

Ivana Bauska, praktikant (kommunikasjon)
ivana@borealisfestival.no  | +47 400 55 828

Elén Amalie Leiren , praktikant (produksjon)
elen@borealisfestival.no | +47 466 81 482

Marthe Serck-Hanssen, praktikant (produksjon)
marthe@borealisfestival.no  | +47 470 56 175

Abigael Asgedom, praktikant (admin)
abigael@borealisfestival.no  | +47 410 65 421

Vilde Tuv, prosjektansvarlig
vilde@borealisfestival.no  | +47 930 87 722

Laurie Lax, prosjektansvarlig
laurie@borealisfestival.no  | +47 923 10 910

Maja Bergebakken Sundt, prosjektansvarlig
maja@borealisfestival.no  | +47 456 12 357

Camilla Hopsdal, prosjektansvarlig
camilla@borealisfestival.no  | +47 976 43 913

Line Jensen, prosjektansvarlig
line@borealisfestival.no  | +47 911 30 641

Johanne Øra Danielsen, prosjektansvarlig
johanne@borealisfestival.no  | +47 979 88 962

Oda Braanaas, prosjektansvarlig
oda@borealisfestival.no  | +47 907 18 198

Programforslag er velkomne, men av kapasitetshensyn kan vi ikke love at vi får svart på alle henvendelser. Send forslag til ideer@borealisfestival.no